LENOVO IDEAPAD 3 INTEL I3-1115GA 3.0GHz/1TB HDD/INTEGRATED/4GB RAM/15.6FHD
≈ 18.280,00 TL
Depolama
1 TB
Ekran Kartı
Intel UHD
Hafıza
1 TB
RAM
4 GB
İşlemci Serisi
Intel i3
İşletim Sistemi
Intel
Windows
  • ✔ 1 Yıl Garantili
  • 🔁 İade & Değişim Politikalarımızı İnceleyiniz
19 Items sold in last week
1 adet stokta
● Kredi Kartı ile Ödeme seçeneklerini görmek için tıklayın !
● Yukarıdaki fiyat %3 Nakit İndirimli fiyatıdır.
● Ödeme Ekranında Sundoviz.com adresinden anlık kur çekilerek TL olarak yansıyacaktır.
4 People watching this product now!
Stok kodu: ST00122 Kategoriler: ,
Açıklama
Processor Intel i3-1115G4
Graphics Processing Type
Integrated/On-Board Graphics
MPN 81X800EMUS
SSD Capacity 1 TB
Most Suitable For Casual Computing, Workstation
GPU
Intel UHD Graphics
Release Year 2021
Manufacturer Warranty
Yes
Hard Drive Capacity 1 TB
Operating System Windows 11 Pro
Features Bluetooth, Built-in Microphone, Built-in Webcam, Wi-Fi
Screen Size 15.6 in
Manufacturer Color
Almond
Color
Gold
RAM Size 20GB
Processor Speed 3.00 GHz
Brand
Lenovo
Series
IdeaPad
Type
Notebook/Laptop
Maximum Resolution 1920 x 1080
Model
Lenovo IdeaPad
Connectivity HDMI, USB 2.0, USB-C, USB 3.2
Storage Type
SSD (Solid State Drive)
Country of Origin
China
UPC 0198153924059
Değerlendirmeler (0)
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.
“LENOVO IDEAPAD 3 INTEL I3-1115GA 3.0GHz/1TB HDD/INTEGRATED/4GB RAM/15.6FHD” için yorum yapan ilk kişi siz olun